Markgraaflaan 40, VLAARDINGEN

Omschrijving

Het appartementsrecht dat recht geeft op het uitsluitend gebruik van de bovenwoning, gelegen op de eerste-, tweede verdieping en vliering met tuin en verder toebehoren.

Bezichtiging

dinsdag 10 juni 2025, van 16:45 tot 17:45 uur
dinsdag 24 juni 2025, van 15:00 tot 16:00 uur

Kenmerken

Type registergoed
Appartement
Gebruik
Onbekend
Soort eigendom
Vol eigendom
Bouwjaar
1933
Oppervlakte wonen
139 m2
Kadastrale omschrijving
het appartementsrecht dat recht geeft op het uitsluitend gebruik van de bovenwoning, gelegen op de eerste-, tweede verdieping en vliering met tuin en verder toebehoren, plaatselijk bekend 3131 VN Vlaardingen, Markgraaflaan 40, kadastraal bekend gemeente Vlaardingen sectie D complexaanduiding 5904 A, appartementsindex 2, uitmakende het twee/vijfde (2/5) onverdeelde aandeel in de gemeenschap bestaande uit het pand bevattende een bedrijfsruimte/dansschool met bovenwoning, ondergrond, erf en verder toebehoren, gelegen aan de Marktgraaflaan 40/Joubertstraat 27 te Vlaardingen, ten tijde van de splitsing in appartementsrechten kadastraal bekend gemeente Vlaardingen sectie D respectievelijk nummers 4976, groot één are en zesenzeventig centiare (1 a 76 ca) en 3227, groot één are en negenenvijftig centiare (1 a 59 ca),

Fotogalerij

Informatie

Bijzonderheden
De openbare executoriale verkoop geschiedt overeenkomstig de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 2017 (AVVE), voor zover daarvan in de Bijzondere Veilingvoorwaarden niet is afgeweken.
De veilingvoorwaarden zijn op de www.veilingbiljet gepubliceerd en op te vragen ten kantore van de executerende notaris.
Tot en met 11 juni 2025 kan onderhands schriftelijk een bod worden uitgebracht ten kantore van bovengenoemde notaris.
De betaling van de koopprijs dient uiterlijk plaats te vinden 6 weken na gunning.
Omdat het registergoed woonruimte betreft waarop de artikelen 7:271 tot en met 277 Burgerlijk Wetboek van toepassing zijn, is verlof van de Voorzieningenrechter nodig voor het inroepen van het huur-, beheers en ontruimingsbeding. De verkoper heeft dit verlof gevraagd. Het verlof is verleend bij beschikking van de Voorzieningenrechter te Rotterdam dd 22 april 2025, met bepaling dat eerst na drie dagen na betekening van de beschikking tot ontruiming mag worden overgegaan. Executant heeft het registergoed doen ontruimen en in beheer genomen.
Er vindt geen verrekening van huren en/of waarborgsommen plaats.
De inzetpremie (1% van het hoogste bod bij inzet), komt voor rekening van de verkoper.
Voor rekening van koper:
- het honorarium van de notaris;
- de overdrachtsbelasting;
- het kadastrale recht en de kosten van kadastrale recherche;
- de kosten waarvoor een koper krachtens de wet aansprakelijk is.
Bieders en mijners dienen zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bank te overleggen, waaruit hun financiële gegoedheid blijkt.
Alvorens tot gunning wordt overgegaan dient door de koper een waarborgsom te worden gestort casu quo een bankgarantie te worden gesteld ter grootte van 10% van de koopprijs, met een minimum van €15.000,00.
De termijn van beraad als bedoeld in artikel 8 lid 2 AVVE eindigt op de zesde werkdag volgende op de afslag om vijf (5) uur in de middag of zoveel eerder als de verkoper al dan niet mocht hebben gegund.
De verkoper beschikt niet over een energieprestatiecertificaat dan wel een gelijkwaardig document als bedoeld in het Besluit energieprestatie gebouwen. Koper is hiermee volledig bekend en vrijwaart de bank voor alle (eventuele) aanspraken te dier zake. Koper is zich ervan bewust, dat indien hij een energieprestatiecertificaat dan wel een gelijkwaardig document als bedoeld in het Besluit energieprestatie gebouwen wenst te verkrijgen, hij daartoe zelf dient zorg te dragen;
Informatie terzake het milieu, de fundering, de bestemming en/of aanschrijvingen is geplaatst op www.veilingbiljet.nl. Van koper wordt verwacht dat hij zelf onderzoek instelt naar het onderhavige registergoed, dan wel dat hij als hij dit onderzoek achterwege laat of gelaten heeft, hij welbewust de daaraan verbonden risico’s aanvaardt zonder enig voorbehoud of enige aanspraak jegens de verkoper/bank of de notaris.

Veiling informatie

Type
Executieveiling hypotheek
Status
Veiling
Dossiernummer
46595
Wijze van veilen
Hybride (zaal en internet)
Veilinglocatie
Postillion Hotel Dordrecht
Rijksstraatweg 30
3316 EH Dordrecht
Kantoor
De Randamie & Verstoep Notarissen
mw. J.M.Y. Rob
Posthoornstraat 13-15
3011 WD Rotterdam
T: 010 433 03 55
F: 010 414 92 16
E: notaris@drv-notarissen.nl

Financieel

Inzetpremie:
1% van de inzetsom tlv verkoper
Indicatie veilingkosten:
€ 4.748,00 (per 20‑05‑2025 om 10:58 uur)
incl BTW en excl OVB en kosten eventuele ontruiming (per 14‑05‑2025 om 11:19 uur)
Specificatie indicatie kosten in PDF (per 20‑05‑2025 om 10:57 uur)

Veiling

Postillion Hotel Dordrecht
Rijksstraatweg 30
3316 EH Dordrecht
Executieveiling hypotheek
Status: Veiling
Dossiernummer: 46595
Wijze van veilen: Hybride (zaal en internet)

Notaris

mw. J.M.Y. Rob
Posthoornstraat 13-15
3011 WD Rotterdam
T: 010 433 03 55

Inzetpremie

1% van de inzetsom tlv verkoper

Onderhands bod

Tot en met 10 juni 2025 24:00 is een onderhands bod mogelijk.

Delen

Kaart

Klik hier om de Google kaart te zien

Delen

Onderhands bod

Het is ook mogelijk om voorafgaand aan de executieveiling bij de notaris een schriftelijk bod uit te brengen. Let er goed op dat dit bod onherroepelijk en onvoorwaardelijk is. U kunt dus geen voorbehoud maken voor bijvoorbeeld de verkrijging van een financiering of voor het leegkomen van het pand. Als koper dient u zich van de spelregels te vergewissen. Wij wijzen u op de informatie over dit object en de van toepassing zijnde veilingvoorwaarden en (veiling)kosten. Indien u na het lezen van de spelregels tóch onzeker bent, schakel dan een deskundige in. Bijvoorbeeld uw makelaar.
Voor het uitbrengen van uw bod voorafgaand aan de executieveiling gebruikt u het biedingformulier. Het volledig ingevuld en ondertekend formulier dient voor de bovenstaande veiling uiterlijk 10-06-2025 24:00 uur bij de notaris te zijn ingediend.

Het wordt aangeraden een deskundige in te schakelen om de veilingaankoop te begeleiden.